Bandy

Fogadás mérkőzésre
Amennyiben a mérkőzés találkozóhelye megváltozik, minden megtett fogadás áll, ha a hazai csapat ugyanaz marad. Amennyiben a hazai és vendégcsapat az adott mérkőzésen felcserélődik, az eredeti kiírásra megtett fogadások érvénytelenek. A fogadások érvényességéhez, minden mérkőzésnek a meghatározott időben kell elkezdődni.

A fogadások érvényességéhez, a játéknak be kell fejeződnie, kivéve, ha a piac eredményét már meghatározták.

A kétesélyes piacoknál Push szabály érvényes, kivéve ha ez másképp van feltüntetve. Az egyszeri fogadások tétjét visszafizetjük és a többszörös/parlay fogadásokat pedig nem indulóként kezeljük.

Mérkőzés előtti fogadások
A mérkőzés előtti fogadások nem tartalmazzák a hosszabbítást, kivéve ha ez máskép van feltüntetve.

Az élő fogadások NEM tartalmazzák a hosszabbítást, kivéve ha ez máskép van feltüntetve
Megnyeri a hosszabbítást / Büntetőpárbaj győztese piacoknál a hosszabbítás és a büntetőpárbaj is beleszámít.

Amennyiben egy mérkőzésen a 2 x 45 perces félidőt felcserélik 3x 30 perces harmadokra, akkor a fogadások továbbra is érvényben maradnak, kivéve ha ez máskép van feltüntetve.

Megnyeri a trófeát / Továbbjut piacoknál a hosszabbítás és a büntetőpárbaj is beleszámít.

Következő büntető piacnál a büntetőpárbaj is beleszámít.

A félidőkre tett élő fogadások NEM tartalmazzák a hosszabbítást
A fogadások érvénybe lépéséhez, a megnevezett félidőnek be kell fejeződnie, kivéve, ha fogadás kimenetele már ismert.

A félidőre tett fogadásoknál, ha a 2 x 45 perces félidőt felcserélik 3x 30 perces harmadokra, akkor a fogadások érvénytelenné válnak.

A 10 perces piacokra tett élő fogadások NEM tartalmazzák a hosszabbítást
A fogadások érvénybe lépéséhez, a megnevezett 10 perces időszaknak be kell fejeződnie, kivéve, ha fogadás kimenetele már ismert.

A fogadások rendezésénél a következő szervezet és weboldal kimutatásait vesszük figyelembe: Bandy World Championships www.worldbandy.com

Fogadások rendezése
A fogadások rendezéséhez a vonatkozó verseny vagy esemény hivatalos eredményszolgáltatója vagy a hivatalos weboldal által biztosított statisztikákat használjuk. Amennyiben a hivatalos eredményszolgáltató vagy a hivatalos weboldal nem áll rendelkezésre, vagy jelentős bizonyíték van arra, hogy a hivatalos eredmény szolgáltatója vagy a hivatalos weboldal által közölt információ hibás, úgy a fogadások kiértékelésénél független forrásokat használunk.

Következetes, független bizonyíték hiányában, vagy jelentős ellentmondó bizonyíték jelenlétében, a fogadásokat a saját statisztikáink alapján fogjuk rendezni.