Jégkorong

Minden mérkőzésnek a kihirdetett napon (helyi stadion idő szerint) kell kezdődnie, hogy a fogadások álljanak. Amennyiben egy fogadás megkötése után a mérkőzés helyszínét megváltoztatják, a már megtett fogadások továbbra is érvényesek, ha a hazai csapatot továbbra is hazainak tüntetik fel. Amennyiben a kiírt mérkőzést a hazai és vendég csapat a vendég csapat pályáján játssza le, a fogadások továbbra is állnak, ha a hazai csapat hivatalosan is a hazai csapat marad, egyéb esetben a fogadásokat érvénytelenítjük.

A fogadási piacokat a kiírt 3 x 20 perces harmad plusz a hosszabbítás/büntetőpárbaj alapján rendezzük, kivéve, ha ez másképp van feltüntetve. Amennyiben a mérkőzést nem a kiírt formátum alapján játsszák le, a fogadásokat érvénytelenítjük, kivéve az olyan játék speciális fogadásokat, ahol az eredmény már adott.

Minimum 5 perc vagy annál kevesebb hátralévő játékidő szükséges a fogadások érvényességéhez, kivéve, ha a piac kimenetele már adott.

Minden bajnokság/mérkőzés (kivéve, ha ez másképp van feltüntetve) - minden mérkőzés előtti és élő-fogadás piac
Minden fogadás magában foglalja a hosszabbítást/büntetőpárbajt, kivéve, ha másképp van feltüntetve. Amennyiben a mérkőzést büntetőpárbaj dönti el, akkor egy gól hozzáadódik a nyertes csapat góljainak számához és az összesített gólok számához (a fogadások rendezésének szempontjából). Ez nem vonatkozik azokra a piacokra, melyekbe nem számít bele a hosszabbítás és büntetőpárbaj (ha erre sor kerül).

A 2 esélyes piacoknál a push szabály érvényes. Az egyszeri fogadások tétjeit visszafizetjük, míg a többszörös/parlay fogadásoknál a választást nem indulóként kezeljük.

A 3 esélyes piacokat a játékidő végéig elért eredmény alapján rendezzük (a Mikor ér véget a mérkőzés nevű 3 esélyes piac kivételével, ahol a hosszabbítás/büntetőpárbaj számít).

Csapat összesített, páros vagy páratlan - amennyiben csapata nem szerez találatot, a fogadásokat párosként rendezzük.

A következő piacok rendezésénél nem vesszük figyelembe a hosszabbítást és a büntetőpárbajt:

Ázsiai hendikep

Ázsiai hendikep - Az Ázsiai hendikep élő piacra tett fogadásokat a játék/harmad fogadást követően hátralévő részében elért eredmény alapján rendezzük, tehát a fogadás leadása előtti gólok nem számítanak a fogadások kiértékelésekor.

Gólok száma (goal line) - ázsiai hendikep

Gólok száma (goal line) - ázsiai hendikep - Élő fogadások esetén minden gól számít, függetlenül attól, hogy a fogadás a gólok szerzése előtt vagy után került leadásra.

Fogadás harmadra

10 perces piacok - élő fogadás

Legmagasabb gólszámú harmad

1. gólszerző

Utolsó gólszerző

Bármikor gólt szerez (élő fogadás beleértve)

A játékos 2 / 3 vagy több gólt szerez (élő fogadás beleértve)

1. / utolsó gólszerző csapat

A játékos gólt szerez az 1. harmadban

Következő gólszerző - élő fogadás

Következő gólszerző csapat - élő fogadás

A játékos gólt szerez az 1. / 2. /3. harmadban - élő fogadás

1. / Következő / Utolsó gólszerző / Bármikor gólt szerez, 1. / Utolsó / Következő gólszerző csapat, A játékos 2, 3 vagy több gólt szerez, A játékos gólt szerez az 1. / 2. / 3. harmadban - A játékosnak be kell öltöznie/jégre kell lépnie, hogy a fogadások álljanak (a hivatalos NHL Game Center szerint). A Bármely más gólszerző minden olyan más játékosra vonatkozik, akik nincsenek kifejezetten felsorolva. Minden beöltözött/aktív játékos indulónak számít az Első / Következő / Utolsó gólszerző és Bármikor góltszerez (csapat beleértve), A játékos 2, 3 vagy több gólt szerez fogadásoknál, és az A játékos gólt szerez az 1. / 2. / 3. harmadban piacoknál.

Legmagasabb gólszámú harmad - ha 2, vagy több harmad rendelkezik ugyanolyan eredménnyel, akkor a döntetlenre tett fogadásokat tekintjük nyertesnek.

Fogadás harmadra - a fogadások érvényességéhez a megnevezett harmadot teljesíteni kell, kivéve, ha bizonyos piac eredménye már meghatározott.

10 perces Élő fogadás piacok - A meghatározott 10 perces időszaknak (pl: 31-40 perc) be kell fejeződnie a fogadások érvényben maradásához, kivéve, ha bizonyos piac eredménye már meghatározott. Az 51-60 percig piacoknál, a fogadások rendezésénél a hosszabbítás nem számít bele.

A fogadások időrendi rendezésénél a következő weboldal hivatalos eredményeit vesszük figyelembe:

Svédország stats.swehockey.se

Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) és nemzetközi barátságos mérkőzések (csak rendes játékidő) - minden mérkőzés előtti és élő piac

Minden fogadást a rendes játékidő utáni eredmény alapján rendezünk, és a hosszabbítást (ha erre sor kerül) nem vesszük figyelembe, kivéve, ha ez másképp tüntetjük fel az alábbiakban.
Játék összesített, páros vagy páratlan - amennyiben nem születik találat, a fogadásokat párosként rendezzük.

A fogadások rendezése szempontjából a következő piacok tartalmazzák a hosszabbítást/büntetőpárbajt:
Megnyeri a mérkőzést (hosszabbítást/büntetőpárbajt beleértve)
Megnyeri a trófeát
Továbbjut
Mikor ér véget a mérkőzés?
Büntetőpárbaj győztese
Büntetőpárbaj pontos eredménye

Napi speciálisok
Legtöbb/legkevesebb gólt szerző csapat - a fogadások érvénybe lépéséhez a mérkőzéseket a megnevezett dátumon kell megrendezni. Döntetlen esetén a holtverseny szabály lép érvénybe.

Grand salami - a grand salami az aznap játszott meghatározott számú mérkőzésen becsült szerzett gólok számára vonatkozik. Felett/alatt értékeket ajánlunk az éppen aktuális eredményre. Push szabályai érvényesek. A fogadások érvényességéhez minden megnevezett mérkőzésből legalább 55 percnek el kell telnie, különben a fogadások érvénytelenek.

Hazai/vendég - a fogadások érvényességéhez minden megnevezett mérkőzésből legalább 55 percnek kell eltelnie, különben a fogadásokat érvénytelenítjük.

Játékos párosítás/teljesítmények és scorecast
A fogadás érvényességéhez a megnevezett játékosnak jégre kell lépnie. Játékos pontszámok párosítása - a játékos szerzett pontjai a gólok és gólpasszok kombinált összege. Push szabályai érvényesek.

Játékos pontszámok párosítása - a játékos szerzett pontjai a gólok és gólpasszok kombinált összege. Push szabályai érvényesek.

IIHF Világbajnokság és Olimpiai Játékok
A párosítás fogadásokat a bajnokság vége után hivatalosan megállapított végső helyezések alapján rendezzük. Amennyiben mindkét csapat ugyanazzal a helyezéssel végez, a fogadásokat érvénytelenítjük.

Visszasorolják - az IIHF Világbajnokságon 2 csapatot sorolnak vissza és a fogadásokat ennek megfelelően rendezzük.

Legjobb csapat/legjobb torna gólszerző - a bajnokság során legtöbb gólt szerző játékos. Minden jégre lépő és nem jégre lépő játékos is számít. Holtverseny szabályok érvényesek.

Továbbjut a csoportból - az előzetes körből a selejtező körbe jutó csapat.

Fogadás jövőbeli eseményre
NHL alapszakasz pontok/párosítások - a csapatnak minimum 80 alapszakasz mérkőzést kell teljesítenie a fogadások érvényességéhez, kivéve, ha a piac eredményét már ezelőtt meghatározták.

NHL - Megnyeri a főcsoportot - a Stanley Cup döntőjébe jutó csapat lesz a főcsoport győztese.

Fogadás végső győztesre, főcsoportra és osztályra
Minden fogadás áll, függetlenül a név megváltoztatástól, csapat áthelyezésétől vagy az évad hosszától.

Fogadás sorozatra
Amennyiben a mérkőzések előírt számát megváltoztatják, vagy nem teljesítik (az illetékes vezető szervezet szerint), a fogadásokat érvénytelenítjük.

Az NHL alapszakaszban legtöbb pontot szerző játékos (gólok + gólpasszok)
Ezeknél a piacoknál csak a megnevezett liga alapszakaszában szerzett gólok, illetve gólpasszok számítanak, függetlenül attól, hogy melyik csapat színeiben (csak ligán belül) szerzik a pontot. A játékosnál kiválasztott csapat csak referenciaképp szerepel. A piacokat a www.nhl.com hivatalos statisztikái alapján rendezzük. All-in, induló vagy nem induló, holtverseny szabályai érvényesek.

Fogadások rendezése
A fogadások rendezéséhez a vonatkozó verseny vagy esemény hivatalos eredményszolgáltatója vagy a hivatalos weboldal által biztosított statisztikákat használjuk. Amennyiben a hivatalos eredményszolgáltató vagy a hivatalos weboldal nem áll rendelkezésre, vagy jelentős bizonyíték van arra, hogy a hivatalos eredmény szolgáltatója vagy a hivatalos weboldal által közölt információ hibás, úgy a fogadások kiértékelésénél független forrásokat használunk.

Következetes, független bizonyíték hiányában, vagy jelentős ellentmondó bizonyíték jelenlétében, a fogadásokat a saját statisztikáink alapján fogjuk rendezni.