Kosárlabda

Fogadás játékra és speciálisakra

Minden játéknak a kiírt napon kell kezdődnie (helyi stadion idő szerint), hogy a fogadások álljanak. Amennyiben a mérkőzés helyszíne megváltozik, minden megtett fogadás érvényben marad, ha a hazai csapatot ugyanúgy hazainak tüntetik fel. Amennyiben a kiírt mérkőzést a hazai és vendég csapat a vendég csapat pályáján játssza le, a fogadások továbbra is állnak, ha a hazai csapat hivatalosan is a hazai csapat marad, egyéb esetben a fogadásokat érvénytelenítjük.

A játékból 5 vagy kevesebb percnek kell hátralennie, hogy a fogadások álljanak, kivéve, ha az adott piac eredménye már ismert.

A 3x3, a Streetball vagy Big3 típusú kosárlabda-mérkőzéseknél a fogadásokat a hivatalos versenyszabályok alapján rendezzük. Amennyiben egy mérkőzést elkezdenek, de nem fejeznek be, a fogadásokat érvénytelenítjük, kivéve, ha az adott piac kimenetele már adott.

Kétesélyes piacnál a push szabályok érvényesek, kivéve, ha másképp van feltüntetve. Egyszeri fogadásnál a téteket visszafizetjük, a többszörös/parlay választásait nem indulóként kezeljük.

Verseny előtti fogadás, játék speciálisakat beleértve

Minden mérkőzés előtti fogadás tartalmazza a hosszabbítást, kivéve, ha másképp van feltüntetve.

Játékos párosítások/Teljesítmények/Csoportok

A megnevezett játékosok teljesítményére tud fogadni különböző eredményeik alapján, mint pl. pontszerzés, lepattanó, assziszt, blokkolás, büntető dobás. Push szabályok érvényesek. A piacokat azon mérkőzés statisztikák alapján rendezzük, amelyeket a mérkőzés napján tesznek közzé a verseny hivatalos oldalán.

A vonatkozó játékosoknak pályára kell lépniük, hogy a fogadások álljanak. A csoportokon alapuló piacokra a 4-es szabály érvényes. A játékos speciálisaknál a hosszabbítás is számít, kivéve, ha másképp van feltüntetve.

Fogadás céljából a játékosok egyéni teljesítményét más játékosokkal párosítva hasonlítják össze. A hendikep igénybe vehető és az a játékosok aktuális pontszámához adódik hozzá, ezzel meghatározva a végső eredményt. Push szabályok érvényesek.

Dupla dupla/tripla dupla - Dupla/dupla, a játékosnak 10 vagy több pontot kell elérnie 2 statisztikai kategóriában a következő ötből. Tripla/dupla, a játékosnak 10 vagy több pontot kell elérnie 3 statisztikai kategóriában a következő ötből: pontszerzés, lepattanó, gólpassz, blokkolt dobás, szerelés.

Élő fogadások, BELEÉRTVE a hosszabbítást

Amennyiben egy játékot elhalasztanak vagy játék közben érvénytelenítenek, a játékból 5 perc, vagy annál kevesebb hátralévő idő szükséges, hogy a fogadások álljanak.

Élő fogadás félidőre, hosszabbítás BELEÉRTVE

Az első félidőnek be kell fejeződnie, hogy a fogadások álljanak. Amennyiben egy játékot elhalasztják vagy kezdés után felfüggesztik, a játék és második félidős fogadások érvényességéhez 5 perc, vagy annál kevesebb hátralévő idő szükséges, kivéve, ha a fogadások rendezése már ezelőtt lezárult.

A negyedekre vonatkozó élő fogadás TARTALMAZZA a hosszabbítást

A negyedet be kell fejezni, hogy a fogadások álljanak, kivéve, ha a fogadások rendezése már adott.

NBA jövőbeli események/Verseny speciális

Alapszakasz győzelmek/párosítások - A csapatnak legalább 80 játékot kell teljesítenie az alapszakasz mérkőzéseiből, hogy a fogadások álljanak, kivéve, ha az évad fennmaradó mérkőzései nem változtatnak az eredményen.

Megnyeri a divíziót - NBA Tie-break szabály érvényes.

Megnyeri a konferenciát - az NBA bajnokságba bejutó csapat számít a konferencia nyertesének.

A piacok rendezése a verseny vezetői testületének, pl. NBA, FIBA hivatalos rangsorolása és statisztikái alapján történik.

Legtovább jutó csapat és kieséses szakasz - a fogadásokat a legmagasabb hivatalos rangsorolás (a verseny vezetői testülete által biztosított) alapján rendezzük, kivéve, ha a csapatok ugyanazon szakaszban esnek ki és nincs elérhető rangsorolás a kiértékelés eldöntéséhez - ebben az esetben a fogadásokat érvénytelenítjük.

Fogadás végső győztesre, divízióra, konferenciára és területekre

Minden fogadás áll a csapat székhelyének váltásától, a csapat nevének változásától és az évad hosszától függetlenül.

Fogadás sorozatra

A fogadások érvénytelenek, ha a megfelelő mennyiségű játékot (a verseny vezetői testülete által meghatározott) nem játsszák le vagy annak számát megváltoztatják.

Teaser

Amennyiben bármelyik választás döntetlennel zárul, a választást pushként kezeljük és a teaser parlay-ra csökken a fennmaradó választásokkal, pl. egy 6 csapatos teaser 1 döntetlennel egy 5 csapatos teaserre változik az 5 fennmaradó választás alapján, egy 4 csapatos teaser 1 döntetlennel pedig egy 3 csapatos teaserre változik a fennmaradó 3 választással. Minden esetben a fogadás pillanatában elérhető nyereményszorzó a mérvadó. Ha a push miatt a teaser 1 választásra csökken, a teasert egyszeriként kezeljük és a megfelelő nyereményszorzóval fizetjük ki.

Fogadások rendezése

A fogadások rendezéséhez a vonatkozó verseny vagy esemény hivatalos eredményszolgáltatója vagy a hivatalos weboldal által biztosított statisztikákat használjuk. Amennyiben a hivatalos eredményszolgáltató vagy a hivatalos weboldal nem áll rendelkezésre, vagy jelentős bizonyíték van arra, hogy a hivatalos eredmény szolgáltatója vagy a hivatalos weboldal által közölt információ hibás, úgy a fogadások kiértékelésénél független forrásokat használunk.

Következetes, független bizonyíték hiányában, vagy jelentős ellentmondó bizonyíték jelenlétében, a fogadásokat a saját statisztikáink alapján fogjuk rendezni.