Rögbi liga

Ha az másképp nincs feltüntetve, minden rögbi eseményre tett fogadást a 80 perces játékidőre rendezünk. A 80 perces játékidőbe a sérülések miatti hosszabbítás is beleszámít.

Hacsak nincs másként feltüntetve, a kilences (nines) rögbi liga mérkőzésekre tett fogadásokat a vonatkozó bajnokság rendes játékideje alapján rendezzük, a hosszabbítást nem beleszámítva.

Amennyiben az esemény találkozóhelye a meghirdetetthez képest megváltozik, minden erre a mérkőzésre megtett fogadás érvénytelen.

A meghirdetett ellenfél megváltoztatása esetén, minden erre a mérkőzésre megtett fogadás érvénytelen.

Felfüggesztett mérkőzések

Minden fogadás érvénytelen, kivéve azokat a piacokat, ahol a végeredmény már ismert.

Elhalasztott mérkőzések

Minden fogadás érvénytelen, kivéve, ha a mérkőzést újra megrendezik az adott rögbi héten (hétfő - vasárnap, angol idő szerint).

Fogadás végső győztesre

A Fogadás végső győztesre csak az alapszakaszra vonatkozik, kivéve, ha az másképp van feltüntetve. A csapatok kiírt versenyek utáni végső helyezése határozza meg a helyezéseket, ahol az adott ligában nincs lehetőség rájátszásokra vagy utólagos vizsgálatokra (és lehetséges pontlevonásokra).

Az utolsó helyen végez - az adott ligában utolsó helyen lévő csapat az alapszakasz befejezését követően.

Visszasorolás - ahol a piac elérhető, a fogadásokat az adott liga szabályai alapján rendezzük. Pl. a Super League-ben visszasorolás céljából az alapszakasz végén egy csapatot visszasorolnak.

Fogadás párosításra

Hendikep fogadás/alternatív hendikep fogadás (az élő fogdásokat is beleértve) - kétesélyes piacoknál döntetlen esetén a fogadások érvénytelenek.

Kétesélyes összesített pontok/ alternatív kétesélyes összesített/ Csapat kétesélyes összesített (beleértve az alternatív kétesélyes összesítéseket) - amennyiben a pontok megegyeznek az összesített pontok számával, a fogadások érvénytelenek.

Mérkőzés és Csapat összesített/Alternatív összesített (beleértve az élő fogadásokat) - ha kétesélyes piacoknál a pontszámok megegyeznek az összpontszámokkal, a fogadásokat érvénytelentjük.

Döntetlen nélküli fogadás - amennyiben a mérkőzés döntetlennel ér véget, a fogadásokat Pushként kezeljük.

Döntetlen nélküli fogadás 1./2. félidőre - amennyiben a mérkőzés első/második félideje döntetlennel ér véget, a fogadásokat Pushként kezeljük.

Következő cél (kétesélyes) - amennyiben nem szereznek következő célt, a fogadásokat érvénytelenítettnek tekintjük.

Mérkőzés célok/Csapat összesített céljai/Legtöbb cél piacok (beleértve az élő fogadásokat) - ha kétesélyes piacoknál a pontszámok megegyeznek a megnevezett pontokszámokkal, a fogadásokat érvénytelenítjük. Ezen a piacon a büntetőből szerzett pontok is számítanak.

Első pontszerző játék/Csapat első pontszerző játéka/Második félidő - első pontszerző játék/Második félidő - elsőnek szerez pontot/Első célt szerző csapat/Első félidő - utolsó pontszerző játék/A mérkőzés utolsó pontszerző játéka/Utolsó pontot szerző csapat/Utolsó célt szerző csapat/Első célszerzés ideje/Csapat első célszerzésének ideje - ezen piacok esetében a cél a büntetőből szerzett célt is magában foglalja. A conversion egyik pontszerző piac esetében sem számít.

Elsőként pontot szerző csapat nyeri a játékot - a hosszabbítás beleszámít, ha sor kerül rá.

Első cél szerzője/1. félidő eredménye - tippelje meg az első célt szerző csapatot a mérkőzésen és az 1. félidő eredményét. Nincs célszerzőre is kínálunk szorzókat. Ennél a piacnál a büntető célokat is figyelembe vesszük.

Első cél szerzője/mérkőzés eredménye - tippelje meg az első célt szerző csapatot a mérkőzésen és a játékidő eredményét (hosszabbítás nem számít a fogadások szempontjából). Nincs célszerzőre is kínálunk szorzókat. Ennél a piacnál a büntető célokat is figyelembe vesszük.

Első pontszerző és pontos eredmény/Első célszerző és végeredmény - Tippelje meg, hogy melyik csapat szerez elsőnek pontot vagy célt és kombinálja a mérkőzés pontos eredményével/végeredményével. A hosszabbítás nem számít.

Félidő/játékidő szerzett előny dupla - Tippelje meg a csapatot és a szerzett előny kombinációját félidőben és a játékidő végén, hosszabbítás nélkül. Amennyiben a félidő vagy a játékidő döntetlennel végződik, a fogadásokat a Bármely más opció szerint rendezzük.

Elsőként szerez pontot, vezet a félidőben és nyer a játékidő végén - Tippelje meg mindhárom kimenetelét. Amennyiben ez a kombináció nincs a kínálatban, a fogadásokat a Bármely más opció szerint rendezzük.

Magasabb pontszámú félidő/csapat magasabb pontszámú félidővel - a második félidő összesítése nem tartalmazza a hosszabbítást.

Dupla eredmény - tippelje meg az adott mérkőzés végeredményét a félidőben és a játékidő végén.

Szerzett előny, beleértve a pontos és alternatív lehetőségeket - a fogadások rendezése céljából a játékidő alatt szerzett előnyt használjuk (döntetlen is elérhető).

Első … piacok - tippelje meg, hogy melyik csapat ér el egy bizonyos pontszámot elsőként (Egyik sem - lehetőség is elérhető).

Elsőnek éri el piacok - tippelje meg, hogy melyik csapat ér el egy bizonyos pontszámot elsőként.

Mérkőzés kimenetele (négyesélyes) - Tippelje meg a mérkőzés kimenetelét, ahol hosszabbításra is van lehetőség. A fogadások rendezése egy megnevezett csapat játékidőben vagy hosszabbításban való győzelmén alapul.

Lance Todd trófea - a Rugby League Challenge Cup döntőjére érvényes. A mérkőzés játékosát a játékidő végén hirdetik ki és a Lance Todd trófeával jutalmazzák. Nyereményszorzó minden résztvevőre elérhető.

Mérkőzés végeredménye (4-esélyes)/Hosszabbításban nyer/megnyeri a trófeát/Tovább jut/Lesz aranypont (Golden Point) a játékban/Lesz hosszabbítás? - a fogadások rendezésénél a hosszabbítást is figyelembe vesszük.

Tribet - ha a mérkőzés döntetlennel végződik, a fogadásokat a Bármely más opció szerint rendezzük.

2-esélyes élő fogadás, beleértve az aranypontot (Golden Point)/hosszabbítást

A piacok (ha elérhető) kiértékelésénél minden hosszabbítást figyelembe veszünk, ahol azok nevében szerepel az aranypont (Golden Point) vagy a hosszabbítás. Ezek a piacok a következők:

Nyereményszorzó (Money Line), beleértve az aranypontot (Golden Point) és a hosszabbítást/Hendikep 2-esélyes, beleértve az aranypontot (Golden Point) és a hosszabbítást (beleértve az alternatívokat)/Összesített pontok 2-esélyes, beleértve az aranypontot (Golden Point) és a hosszabbítást (beleértve az alternatívokat)/Csapat összesített pontok 2-esélyes, beleértve az aranypontot (Golden Point) és a hosszabbítást/Összesített célok aranyponttal és hosszabbítással (beleértve az alternatívokat)/Csapat összesített céljai, beleértve az aranypontot (Golden Point) és a hosszabbítást/2. félidő nyertese, beleértve az aranypontot (Golden Point) és a hosszabbítást .

Hosszabbításban nyer (Élő fogadás) / továbbjut / megnyeri a trófeát

Ahol azt kínáljuk, minden piac rendezésénél beleszámítjuk a hosszabbítást is.

Élő fogadás félidőre

A félidőre vonatkozó élő fogadásoknál az adott félidőnek be kell fejeződnie, hogy a fogadások álljanak (kivéve, ha a vonatkozó piac eredménye már adott). A hosszabbítás nem számít bele a félidős élő fogadásokba és amennyiben a 2-esélyes félidős piacok döntetlennel zárulnak, a fogadásokat Push-ként rendezzük, kivéve a fenti 2-esélyes élő fogadás, beleértve az aranypontot (Golden Point)/hosszabbítást részen szereplő félidős piacokat.

Élő fogadás 10 perces intervallumra

A 10 perces intervallumra vonatkozó élő fogadásoknál az adott 10 perces periódusnak teljesülnie kell, hogy a fogadások érvényesek legyenek (kivéve, ha a vonatkozó piac eredménye már adott). Az eseményeknek 0:00 és 9:59 között kell történnie, hogy például az első 10 percre vonatkozzanak.

Első cél szerzője (beleértve a Hazai és Vendég csapat pontszerző piacokat)/Utolsó cél szerzője (beleértve a Hazai és Vendég csapat pontszerző piacokat)/2. félidő első cél szerzője

A mérkőzésen részt nem vevő játékosokra tett fogadásokat érvénytelenítjük. Amennyiben a játékos az első cél szerzését követően lép pályára, az első célszerző fogadások érvénytelenek. Abban az esetben, ha a játékos az első cél szerzése előtt lép pályára, a fogadásai állnak. A 2. félidő első célszerzője piacnál, ha a kiválasztott játékos a második félidőben az első célszerzést követően lép pályára, akkor a 2. félidő első célszerzője piacra tett fogadásokat érvénytelennek tekintjük. Abban az esetben, ha a kiválasztott játékos a második félidőben az első célszerzést megelőzően lép pályára, akkor a fogadása érvényben marad.

A győztesre/helyre fogadások érvénytelenek azokra a célszerzőkre, akik nem vettek részt a játékban az első célszerzés idején, függetlenül attól, hogy a játék további részében szereznek-e pontot vagy sem. Amennyiben kevesebb célt szereznek, mint a győztesre/helyre fogadás helyezés számai, úgy a pontot nem szerző játékos fogadások vesztesként vannak rendezve. Nincs plusz kifizetés, ha egy játékos egynél több pontot szerez az első négy célból.

Amennyiben az első cél büntetőből származik, a fogadás szempontjából a második cél szerzője lesz a nyertes.

Az utolsó célszerző játékosra vonatkozó fogadások érvényesek a mérkőzésen bármikor résztvevő játékosokra.

Amennyiben az utolsó cél büntetőből származik, a fogadások az előző célszerző alapján kerülnek rendezésre.

Bármikor célt szerző játékos/2 vagy több célt szerző játékos/3 vagy több célt szerző játékos

A fogadások a mérkőzésen bármikor résztvevő játékosokra érvényesek.

Félbehagyott mérkőzésen résztvevő játékosra szóló fogadások érvénytelenek, kivéve, ha a végeredmény már adott.

Célszerző mezek száma

A büntető cél hatosnak számít.

Első csapat/mérkőzés cél/második félidős cél

Büntetőből szerzett cél számít. Ha nincs 1. vagy 2. félidős cél, akkor a fogadások lezárultnak minősülnek.

Játékos párosítás

Tippelje meg, hogy melyik játékos szerzi a legtöbb pontot. Mindkét játékosnak kezdenie kell a mérkőzésen vagy a fogadások érvénytelenek. Döntetlen eseték a tétek visszatérítésre kerülnek. A fogadások a rendes játékidő alapján kerülnek rendezésre.

Játékos teljesítmények/pontok

A játékosnak kezdenie kell a mérkőzésen, vagy a fogadások érvénytelenek. A fogadások a rendes játékidő alapján kerülnek rendezésre.

Lesz ideiglenes sin bin/drop gól/40-20?/Sikeresen megszerzik az extra pontot az első cél után?

A fogadásokat a játékidő alapján rendezzük. A fogadások rendezésénél a drop gólnak és a 40/20-nak sikeresnek kell lennie.

Célok száma - csapat célok/Cél szerzése/Első célt szerző csapat

Büntetőből szerzett célok számítanak. A fogadásokat a játékidő végén rendezzük.

Legtöbb pontot szerző csapat - hendikep

Minden jegyzett mérkőzést le kell játszani, hogy a fogadások álljanak. A fogadás tartalmazza a csapatok pontszámához hozzáadott hendikepet. Holtverseny szabályok érvényesek.

Csapat összesített céljai

Büntetők számítanak. A fogadások csak a játékidőre vonatkoznak.

Mindkét félidőt megnyerő csapat/Megnyeri mindkét félidőt/Bármelyik félidőt megnyerő csapat

A fogadások érvényességéhez mindkét félidőt le kell játszani.

Szerez bármelyik csapat 3 megválaszolatlan célt?

Bármely csapatnak 3 egymást követő célt kell szereznie anélkül, hogy az ellenfél csapata időközben célt szerezne. A büntetőből szerzett célok számítanak.

Hátrányban lévő csapat a mérkőzésen

Tippelje meg, hogy a megnevezett csapat hátrányba kerül-e a mérkőzés során.

Csapat a legtöbb cél utáni sikeres extra ponttal (converted try)

Ha nem szereznek célt vagy nincs sikeresen végrehajtott extra pontért szerzett cél (converted try), a fogadásokat döntetlenként rendezzük.

Legtöbb/legkevesebb pontot szerző csapat

Csak a kiemelt csapatok számítanak. A holtverseny szabályai érvényesek.

10 perces fogadás

Ahhoz, hogy a fogadások érvényesek legyenek, a megnevezett 10 perces időtartamnak be kell fejeződnie, kivéve, ha a vonatkozó piac eredménye már adott.

10 perces - összesített pontok páros/páratlan - 2 esélyes - a nulla párosnak számít a fogadások rendezése szempontjából.

Első videóbíró döntés eredménye

A fogadások rendezésénél az adott célra vonatkozó első videóbírós döntést vesszük figyelembe. Abban az esetben, ha egy mérkőzésen nincs céllal kapcsolatos videóbírós döntés, a fogadásokat érvénytelenítjük

Scorecast/1. félidő Scorecast és Wincast/1. félidő Wincast

Minden fogadás 80 perces játékidőre (rendes játékidő) vonatkozik (hosszabbítás nem számít a fogadások szempontjából). Ha játékosa az első cél után lép pályára vagy a cél szerzése előtt nem vett részt a játékban, akkor a fogadások érvénytelenek. Amennyiben a mérkőzést célszerzés után felfüggesztik, minden fogadás a megfelelő szorzó szerint egyszeriként kerül rendezésre az első cél szerzője alapján. Abban az esetben, ha az első cél büntetőből származik, az a játékos lesz a fogadás célszerző részének nyertese, akinek a bírák elkönyvelik a célt. Amennyiben nincs első célszerző a mérkőzésen/félidőben, akkor a fogadásokat vesztesként rendezzük.

Scorecast bármikor

A fogadások a mérkőzésen bármikor résztvevő játékosokra érvényesek. Amennyiben a mérkőzést célszerzés után felfüggesztik, a vonatkozó fogadásokat egyszeriként rendezzük a Bármikor célt szerez piac és a megfelelő szorzó szerint. Abban az esetben, ha büntető célt/célokat szereznek, akkor a fogadás kiértékelésekor az(ok) a játékos(ok) lesznek a nyertesek a fogadás Bármikor célt szerez részénél, aki(k)nek a hivatalos irányító testület odaítélte a célt/célokat. Amennyiben nincs első célszerző a mérkőzésen/félidőben, akkor a fogadásokat vesztesként rendezzük.

A mérkőzés játékosa

A következő versenyek esetén a nyertes az a játékos, akit az Ausztrál Rögbi Liga Bizottság (ARLC) által kiválasztott testület nyilvánosan a meccs emberének jelöl:-

·         NRL Grand Final
·         State of Origin
·         Ausztrál Test mérkőzések

Minden más verseny esetén az a játékos számít nyertesnek, aki a Meccs embere címet kapja az élő közvetítés során, vagy a közvetítő hivatalos weboldalán.

Amennyiben a vonatkozó csatorna élő közvetítése közben nincs eredményhirdetés, vagy a győztest a mérkőzés végét követő 24 órán belül nem hirdetik ki a hivatalos weboldalon, úgy az erre a piacra tett fogadásokat érvényteleníteni fogjuk.

Wally Lewis Medal

A fogadásokat a State of Origin sorozat 3. játéka után kihirdetett medál nyertese alapján rendezzük. Ahhoz, hogy a fogadás érvényes legyen, a megnevezett játékosnak legalább egy State of Origin mérkőzésen részt kell vennie, egyéb esetben a fogadásokat érvénytelenítjük. Abban az esetben, ha a díjat több mint egy játékosnak ítélik oda, akkor a holtverseny szabály lép életbe.

Dally M Medal

Minden piacnál azokat a játékosokat tekintjük győztesnek, akiknek az érmeket átadják a Dally M díjátadó éjszakán (az NRL hivatalos bejelentése szerint). Holtverseny szabály érvényes.

Super Coach piacok - speciális

A legtöbb fordulónkénti Super Coach pont - A fordulóban szerzett legtöbb Super Coach ponttal rendelkező játékos a nyertes. Eredmények a nrlfantasy.dailytelegraph.com.au alapján. Nem indulók esetén a 4-es szabály érvénybe léphet.

Legtöbb Super Coach pont - párosítás - A legtöbb Super Coach ponttal rendelkező játékos után fizet. Mindkét játékosnak benne kell lennie a kiválasztott 17-ben. Eredmények a nrlfantasy.dailytelegraph.com.au alapján.

Játékos összesített Super Coach pontjai - A fogadások rendezésénél a megnevezett játékos mérkőzésen szerzett Super Coach pontjai számítanak. A játékosnak benne kell lennie a kiválasztott 17-ben. Eredmények a nrlfantasy.dailytelegraph.com.au alapján.

Fiktív párosítás

A piacot a csapatok aktuális heti mérkőzéseinek összesített pontszámához hozzáadott fiktív hendikeppel rendezzük. A legmagasabb módosított pontszámmal rendelkező csapat lesz a nyertes. Mindkét játékot le kell játszani, hogy a fogadások álljanak.

Fogadás évadra

Legjobb célszerző - az alapszakasz alapján rendezzük (rájátszás nem számít).

Utolsóként végez - a tabella alján végző csapatra rendezzük (visszasorolástól függetlenül).

Évad pontok hendikep párosítások - a piac érdekében a pontlevonások nem számítanak.

Alapszakasz hendikep - a piac érdekében a pontlevonások nem számítanak.

Csapat pontjai a szezonban - a piac szempontjából a pontlevonások nem számítanak.

Legtöbb vereség (alapszakasz) NRL - a fogadások rendezésénél az alapszakasz során a legtöbb mérkőzést vesztett csapatot vesszük alapul. Amennyiben 2 vagy több csapat is azonos pontszámmal végez, akkor a sorrendet az összesített pontkülönbség alapján állapítjuk meg. A fogadások érvényességéhez az alapszakasznak be kell fejeződnie.

Legjobb NSW csapat/legjobb nem NSW csapat - a fogadások az alapszakasz végén első helyen szereplő csapatra vonatkoznak, amelynél az NRL hivatalos ranglistája a mérvadó. Döntetlen esetén azt a csapatot tekintjük győztesnek, amelyik jobb pontkülönbséggel rendelkezik.

NRL Finals Series piacok
A Finals Series sorozatot úgy kezeljük, mint bármely kieséses döntő, selejtező, elődöntő, előselejtező és Grand Final sorozatot. A statisztikákon alapuló piacoknál, beleértve, de ezekre nem korlátozva, a célszerző és pontszerző piacokat, a fogadásokat az NRL hivatalos weboldalán (www.nrl.com) feltüntetett statisztikák alapján rendezzük.

A Finals Series "heti" piacokra tett fogadásokat az NRL weboldalán szereplő hivatalos Finals Series formátum alapján rendezzük. Abban az esetben, ha az adott hét egyik mérkőzését sem teljesítik, a téteket visszafizetjük.

Fogadások rendezése

A fogadások rendezéséhez a vonatkozó verseny vagy esemény hivatalos eredményszolgáltatója vagy a hivatalos weboldal által biztosított statisztikákat használjuk. Amennyiben a hivatalos eredményszolgáltató vagy a hivatalos weboldal nem áll rendelkezésre, vagy jelentős bizonyíték van arra, hogy a hivatalos eredmény szolgáltatója vagy a hivatalos weboldal által közölt információ hibás, úgy a fogadások kiértékelésénél független forrásokat használunk.

Következetes, független bizonyíték hiányában, vagy jelentős ellentmondó bizonyíték jelenlétében, a fogadásokat a saját statisztikáink alapján fogjuk rendezni.